..: Trasa vlaku R 615 Ohře - JŘ 2015 :..
R 615 „Ohře“
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   16.18 3
  Kynšperk nad Ohří  16.29 16.30 3
  Sokolov  16.42 16.43 2
  Chodov  16.53 16.54 4
  Karlovy Vary  17.03 17.05 1/1
  Ostrov nad Ohří  17.18 17.19 4
  Klášterec nad Ohří  17.42 17.43 3
  Kadaň-Prunéřov  17.48 17.49 3
  Chomutov  17.58 18.00 3
  Chomutov město  18.02 18.03 
  Jirkov zastávka  18.06 18.07 
  Most  18.20 18.22 3
  Bílina  18.32 18.33 1
  Duchcov  18.39 18.40 
  Teplice v Čechách  18.48 18.50 2
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  19.07 19.13 2
  Praha-Holešovice  20.16 20.17 2
  Praha hlavní nádraží  20.25  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster