..: Trasa vlaku R 613 Svatava - JŘ 2015 :..
R 613 „Svatava“
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   14.18 3
  Kynšperk nad Ohří  14.29 14.30 3
  Sokolov  14.42 14.43 2
  Chodov  14.53 14.54 4
  Karlovy Vary  15.03 15.05 1/1
  Ostrov nad Ohří  15.18 15.19 4
  Klášterec nad Ohří  15.42 15.43 3
  Kadaň-Prunéřov  15.48 15.49 3
  Chomutov  15.58 16.00 3
  Chomutov město  16.02 16.03 
  Jirkov zastávka  16.06 16.07 
  Most  16.20 16.22 3
  Bílina  16.32 16.33 1
  Duchcov  16.39 16.40 
  Teplice v Čechách  16.48 16.50 2
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  17.07 17.13 2
  Praha-Holešovice  18.16 18.17 2
  Praha hlavní nádraží  18.25  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster