..: Trasa vlaku R 611 Karlex - JŘ 2015 :..
R 611 „Karlex“
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   12.18 3
  Kynšperk nad Ohří  12.29 12.30 3
  Sokolov  12.42 12.43 2
  Chodov  12.53 12.54 4
  Karlovy Vary  13.03 13.05 1/1
  Ostrov nad Ohří  13.18 13.19 4
  Klášterec nad Ohří  13.42 13.43 3
  Kadaň-Prunéřov  13.48 13.49 3
  Chomutov  13.58 14.00 3
  Chomutov město  14.02 14.03 
  Jirkov zastávka  14.06 14.07 
  Most  14.20 14.22 3
  Bílina  14.32 14.33 1
  Duchcov  14.39 14.40 
  Teplice v Čechách  14.48 14.50 2
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  15.07 15.13 2
  Praha-Holešovice  16.16 16.17 2
  Praha hlavní nádraží  16.25  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster