..: Trasa vlaku R 610 Karlex - JŘ 2015 :..
R 610 „Karlex“
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   11.30 5
  Praha-Holešovice  11.38 11.39 3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  12.41 12.47 2
  Teplice v Čechách  13.03 13.05 2
  Duchcov  13.12 13.13 
  Bílina  13.20 13.21 2
  Most  13.31 13.32 3
  Jirkov zastávka  13.44 13.45 
  Chomutov město  13.48 13.49 
  Chomutov  13.53 13.55 4
  Kadaň-Prunéřov  14.03 14.04 2
  Klášterec nad Ohří  14.09 14.10 2
  Ostrov nad Ohří  14.32 14.33 3
  Karlovy Vary  14.46 14.48 1/1
  Chodov  14.58 14.59 4
  Sokolov  15.08 15.09 2
  Kynšperk nad Ohří  15.21 15.22 4
  Cheb  15.35  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster