Os 6033 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 18.50 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 18.53 | 18.53 | |||
Svor | 19.00 | 19.01 | 5 | ||
Nový Bor | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 19.13 | 19.13 | |||
Česká Lípa střelnice | 19.20 | 19.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.24 | 19.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 19.43 | 19.43 | |||
Jestřebí | 19.47 | 19.47 | |||
Staré Splavy | 19.51 | 19.51 | |||
Doksy | 19.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci