..: Trasa vlaku Os 6033 - JŘ 2015 :..
Os 6033
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jedlová   18.50 2
  Nová Huť v Lužických horách  18.53 18.53 
  Svor  19.00 19.01 5
  Nový Bor  19.07 19.08 2
  Skalice u České Lípy  19.13 19.13 
  Česká Lípa střelnice  19.20 19.20 
  Česká Lípa hlavní nádraží  19.24 19.37 1/1
  Srní u České Lípy  19.43 19.43 
  Jestřebí  19.47 19.47 
  Staré Splavy  19.51 19.51 
  Doksy  19.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster