..: Trasa vlaku Os 6030 - JŘ 2015 :..
Os 6030
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Doksy   16.00 2
  Staré Splavy  16.02 16.02 
  Jestřebí  16.06 16.06 
  Srní u České Lípy  16.10 16.10 
  Česká Lípa hlavní nádraží  16.17 16.35 1/2
  Česká Lípa střelnice  16.38 16.38 
  Skalice u České Lípy  16.45 16.45 
  Nový Bor  16.50 16.51 2
  Svor  16.57 17.01 4
  Nová Huť v Lužických horách  17.08 17.08 
  Jedlová  17.12  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster