..: Trasa vlaku Os 6027 - JŘ 2015 :..
Os 6027
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jedlová   12.50 2
  Nová Huť v Lužických horách  12.53 12.53 
  Svor  13.00 13.01 5
  Nový Bor  13.07 13.08 2
  Skalice u České Lípy  13.13 13.13 
  Česká Lípa střelnice  13.19 13.20 
  Česká Lípa hlavní nádraží  13.24 13.37 1/1
  Srní u České Lípy  13.43 13.43 
  Jestřebí  13.47 13.47 
  Staré Splavy  13.51 13.51 
  Doksy  13.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster