..: Trasa vlaku Os 5932 - JŘ 2015 :..
Os 5932
Řazení vlaku: 242 + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   22.30 2
  Havlíčkův Brod-Perknov  22.35 22.35 
  Okrouhlice  22.39 22.40 4
  Pohleď  22.44 22.44 
  Světlá nad Sázavou  22.48 22.49 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  22.52 22.52 
  Sázavka  22.58 22.58 
  Leština u Světlé  23.02 23.02 4
  Nová Ves u Leštiny  23.06 23.06 
  Vlkaneč  23.09 23.09 4
  Golčův Jeníkov město  23.16 23.17 
  Golčův Jeníkov  23.20 23.21 4
  Horky u Čáslavi  23.26 23.26 
  Čáslav  23.33  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster