Os 5918 | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.23 | 2 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 19.27 | 19.28 | |||
Okrouhlice | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Pohleď | 19.37 | 19.37 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.41 | 19.48 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 19.51 | 19.51 | |||
Sázavka | 19.56 | 19.57 | |||
Leština u Světlé | 20.01 | 20.02 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 20.05 | 20.05 | |||
Vlkaneč | 20.08 | 20.09 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 20.15 | 20.16 | |||
Golčův Jeníkov | 20.19 | 20.19 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 20.23 | 20.24 | |||
Čáslav | 20.28 | 20.29 | 4 | ||
Třebešice | 20.33 | 20.34 | |||
Církvice | 20.35 | 20.36 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 20.39 | 20.40 | 2/2 | ||
Hlízov | 20.42 | 20.43 | |||
Kolín | 20.50 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci