..: Trasa vlaku Os 5918 - JŘ 2015 :..
Os 5918
Řazení vlaku: 363_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   19.23 2
  Havlíčkův Brod-Perknov  19.27 19.28 
  Okrouhlice  19.32 19.33 4
  Pohleď  19.37 19.37 
  Světlá nad Sázavou  19.41 19.48 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  19.51 19.51 
  Sázavka  19.56 19.57 
  Leština u Světlé  20.01 20.02 4
  Nová Ves u Leštiny  20.05 20.05 
  Vlkaneč  20.08 20.09 4
  Golčův Jeníkov město  20.15 20.16 
  Golčův Jeníkov  20.19 20.19 4
  Horky u Čáslavi  20.23 20.24 
  Čáslav  20.28 20.29 4
  Třebešice  20.33 20.34 
  Církvice  20.35 20.36 
  Kutná Hora hlavní nádraží  20.39 20.40 2/2
  Hlízov  20.42 20.43 
  Kolín  20.50  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster