..: Trasa vlaku Os 5912 - JŘ 2015 :..
Os 5912
Řazení vlaku: 363_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   14.33 2
  Havlíčkův Brod-Perknov  14.37 14.38 
  Okrouhlice  14.42 14.43 4
  Pohleď  14.47 14.47 
  Světlá nad Sázavou  14.51 14.52 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  14.55 14.55 
  Sázavka  15.00 15.00 
  Leština u Světlé  15.04 15.05 4
  Nová Ves u Leštiny  15.08 15.08 
  Vlkaneč  15.11 15.12 4
  Golčův Jeníkov město  15.19 15.20 
  Golčův Jeníkov  15.23 15.23 4
  Horky u Čáslavi  15.27 15.28 
  Čáslav  15.33 15.34 4
  Třebešice  15.38 15.39 
  Církvice  15.40 15.41 
  Kutná Hora hlavní nádraží  15.44 15.45 2/2
  Hlízov  15.47 15.48 
  Kolín  15.55  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster