..: Trasa vlaku Os 5905 - JŘ 2015 :..
Os 5905
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   10.05 4
  Hlízov  10.11 10.12 
  Kutná Hora hlavní nádraží  10.15 10.16 2/1
  Církvice  10.19 10.19 
  Třebešice  10.21 10.21 
  Čáslav  10.25 10.26 3
  Horky u Čáslavi  10.31 10.32 
  Golčův Jeníkov  10.36 10.36 3
  Golčův Jeníkov město  10.39 10.40 
  Vlkaneč  10.47 10.48 3
  Nová Ves u Leštiny  10.51 10.51 
  Leština u Světlé  10.54 10.55 3
  Sázavka  10.59 11.00 
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  11.05 11.05 
  Světlá nad Sázavou  11.09 11.14 6
  Pohleď  11.18 11.18 
  Okrouhlice  11.22 11.22 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  11.27 11.27 
  Havlíčkův Brod  11.32  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster