..: Trasa vlaku Os 5904 - JŘ 2015 :..
Os 5904
Řazení vlaku: 363_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Žďár nad Sázavou   5.17 2/2
  Hamry nad Sázavou  5.21 5.21 
  Sázava u Žďáru  5.24 5.25 2/2
  Nížkov  5.29 5.29 
  Ronov nad Sázavou  5.31 5.32 
  Přibyslav  5.34 5.35 1/2
  Přibyslav zastávka  5.37 5.37 
  Stříbrné Hory  5.40 5.41 
  Pohled  5.43 5.43 1/2
  Pohledští Dvořáci  5.46 5.47 
  Havlíčkův Brod  5.51 6.01 2
  Havlíčkův Brod-Perknov  6.05 6.06 
  Okrouhlice  6.10 6.11 4
  Pohleď  6.14 6.15 
  Světlá nad Sázavou  6.19 6.20 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  6.23 6.23 
  Sázavka  6.28 6.29 
  Leština u Světlé  6.33 6.33 4
  Nová Ves u Leštiny  6.36 6.37 
  Vlkaneč  6.40 6.40 4
  Golčův Jeníkov město  6.47 6.48 
  Golčův Jeníkov  6.51 6.51 4
  Horky u Čáslavi  6.55 6.56 
  Čáslav  7.01 7.02 4
  Třebešice  7.06 7.07 
  Církvice  7.08 7.09 
  Kutná Hora hlavní nádraží  7.12 7.13 2/2
  Hlízov  7.15 7.16 
  Kolín  7.23  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster