..: Trasa vlaku Os 5903 - JŘ 2015 :..
Os 5903
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   6.05 4
  Hlízov  6.11 6.12 
  Kutná Hora hlavní nádraží  6.15 6.16 2/1
  Církvice  6.19 6.19 
  Třebešice  6.21 6.21 
  Čáslav  6.25 6.27 3
  Horky u Čáslavi  6.32 6.33 
  Golčův Jeníkov  6.37 6.37 3
  Golčův Jeníkov město  6.40 6.41 
  Vlkaneč  6.48 6.48 3
  Nová Ves u Leštiny  6.51 6.52 
  Leština u Světlé  6.55 6.56 3
  Sázavka  7.00 7.01 
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  7.06 7.06 
  Světlá nad Sázavou  7.09 7.15 6
  Pohleď  7.19 7.19 
  Okrouhlice  7.23 7.24 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  7.28 7.29 
  Havlíčkův Brod  7.34  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster