Os 5745 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Podhůří | 15.53 | 15.53 | |||
Kunčice nad Labem | 15.57 | 16.01 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 16.05 | 16.05 | |||
Prosečné | 16.08 | 16.08 | |||
Hostinné město | 16.11 | 16.11 | |||
Hostinné | 16.13 | 16.14 | 4 | ||
Chotěvice | 16.18 | 16.18 | |||
Pilníkov | 16.23 | 16.27 | 2 | ||
Vlčice | 16.30 | 16.30 | |||
Trutnov-Volanov | 16.34 | 16.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 16.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci