Os 5733 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horka u Staré Paky | 5.11 | ||||
Levínská Olešnice | 5.15 | 5.15 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 5.35 | 5.35 | |||
Tample | 5.38 | 5.38 | |||
Roztoky u Jilemnice | 5.41 | 5.41 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 5.48 | 5.50 | 3 | ||
Horní Branná | 5.55 | 5.55 | |||
Kunčice nad Labem | 5.58 | 5.59 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 6.03 | 6.03 | |||
Prosečné | 6.06 | 6.06 | |||
Hostinné město | 6.09 | 6.09 | |||
Hostinné | 6.12 | 6.13 | 4 | ||
Chotěvice | 6.17 | 6.17 | |||
Pilníkov | 6.22 | 6.27 | 2 | ||
Vlčice | 6.30 | 6.30 | |||
Trutnov-Volanov | 6.34 | 6.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 6.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci