Os 5731 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Podhůří | 4.45 | 4.45 | |||
Kunčice nad Labem | 4.49 | 4.55 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 4.59 | 4.59 | |||
Prosečné | 5.03 | 5.03 | |||
Hostinné město | 5.05 | 5.05 | |||
Hostinné | 5.08 | 5.09 | 4 | ||
Chotěvice | 5.13 | 5.13 | |||
Pilníkov | 5.17 | 5.18 | 3 | ||
Vlčice | 5.21 | 5.21 | |||
Trutnov-Volanov | 5.25 | 5.25 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 5.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci