Os 5724 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Paka město | 20.35 | 20.36 | |||
Nová Paka | 20.38 | 20.38 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 20.46 | 20.46 | |||
Lázně Bělohrad | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 20.53 | 20.53 | |||
Ostroměř | 21.00 | 21.01 | 5 | ||
Ohnišťany | 21.06 | 21.06 | |||
Skřivany | 21.14 | 21.14 | |||
Nový Bydžov | 21.18 | 21.18 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 21.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci