Os 5714 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Paka město | 14.32 | 14.33 | |||
Nová Paka | 14.35 | 14.35 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 14.43 | 14.43 | |||
Lázně Bělohrad | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 14.50 | 14.50 | |||
Ostroměř | 14.57 | 14.58 | 4 | ||
Ohnišťany | 15.03 | 15.03 | |||
Skřivany | 15.11 | 15.11 | |||
Nový Bydžov | 15.14 | 15.14 | |||
Zachrašťany | 15.18 | 15.18 | |||
Luková | 15.21 | 15.21 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.26 | 15.33 | |||
Lovčice obec | 15.40 | 15.40 | |||
Slibovice | 15.42 | 15.42 | |||
Běrunice | 15.46 | 15.46 | |||
Městec Králové | 15.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci