Os 5704 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Paka město | 6.32 | 6.33 | |||
Nová Paka | 6.35 | 6.35 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 6.43 | 6.43 | |||
Lázně Bělohrad | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 6.50 | 6.50 | |||
Ostroměř | 6.57 | 6.58 | 4 | ||
Ohnišťany | 7.03 | 7.03 | |||
Skřivany | 7.11 | 7.11 | |||
Nový Bydžov | 7.14 | 7.14 | |||
Zachrašťany | 7.18 | 7.18 | |||
Luková | 7.21 | 7.21 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.26 | 7.33 | |||
Lovčice obec | 7.40 | 7.40 | |||
Slibovice | 7.42 | 7.42 | |||
Běrunice | 7.46 | 7.46 | |||
Městec Králové | 7.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci