Os 5701 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 4.27 | ||||
Nový Bydžov | 4.36 | 4.36 | |||
Skřivany | 4.40 | 4.40 | |||
Ohnišťany | 4.48 | 4.48 | |||
Ostroměř | 4.53 | 4.54 | 4 | ||
Šárovcova Lhota | 5.01 | 5.01 | |||
Lázně Bělohrad | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 5.08 | 5.08 | |||
Nová Paka | 5.16 | 5.17 | 3 | ||
Nová Paka město | 5.19 | 5.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci