Os 5662 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.35 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 6.39 | 6.39 | |||
Žamberk | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Bohousová | 6.52 | 6.52 | |||
Litice nad Orlicí | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Sopotnice | 6.59 | 6.59 | |||
Potštejn | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Záměl | 7.06 | 7.06 | |||
Doudleby nad Orlicí | 7.10 | 7.11 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí | 7.14 | 7.14 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 7.16 | 7.17 | |||
Častolovice | 7.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci