Os 5626 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Borohrádek | 19.16 | ||||
Žďár nad Orlicí | 19.19 | 19.19 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.24 | 19.32 | 4 | ||
Petrovice nad Orlicí | 19.35 | 19.36 | |||
Třebechovice pod Orebem | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Blešno | 19.44 | 19.44 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 19.51 | 19.52 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci