Os 5616 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 8.08 | 4 | |||
Petrovice nad Orlicí | 8.11 | 8.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.16 | 8.19 | 2 | ||
Blešno | 8.22 | 8.23 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 8.29 | 8.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci