..: Trasa vlaku Os 5427 - JŘ 2015 :..
Os 5427
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   15.45 
  Velké Hamry město  15.49 15.49 
  Velké Hamry  15.51 15.59 2
  Plavy  16.01 16.01 
  Jesenný  16.10 16.10 
  Železný Brod  16.19 16.20 3
  Malá Skála  16.27 16.27 3
  Turnov  16.36  2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster