..: Trasa vlaku Os 5420 - JŘ 2015 :..
Os 5420
Řazení vlaku: 854 + Bftn791 + 843  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   11.21 2/3
  Dolánky  11.25 11.25 
  Malá Skála  11.30 11.30 3
  Líšný  11.33 11.33 
  Železný Brod  11.38 11.40 3
  Jesenný  11.47 11.47 
  Plavy  11.56 11.56 
  Velké Hamry  11.59 11.59 2
  Velké Hamry město  12.01 12.01 
  Tanvald  12.06  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster