Os 5401 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 4.29 | 5 | |||
Pilínkov | 4.34 | 4.34 | |||
Jeřmanice | 4.40 | 4.40 | 3 | ||
Rádlo | 4.43 | 4.43 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 4.48 | 4.48 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 4.55 | 4.56 | 3 | ||
Sedlejovice | 5.00 | 5.00 | |||
Sychrov | 5.02 | 5.03 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 5.06 | 5.06 | |||
Turnov | 5.12 | 5.28 | 2/2 | ||
Dolánky | 5.32 | 5.32 | |||
Malá Skála | 5.37 | 5.38 | 3 | ||
Líšný | 5.41 | 5.41 | |||
Železný Brod | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Semily | 5.54 | 5.56 | 3 | ||
Nedvězí | 6.00 | 6.00 | |||
Košťálov | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Libštát | 6.07 | 6.07 | |||
Bělá u Staré Paky | 6.12 | 6.12 | |||
Nová Paka město | 6.36 | 6.37 | |||
Nová Paka | 6.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci