Os 5346 | |
Řazení vlaku: 814 + 2x810 + 3x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 14.14 | 3 | |||
Holetín | 14.18 | 14.18 | |||
Vojtěchov | 14.22 | 14.22 | |||
Pokřikov | 14.24 | 14.24 | |||
Žďárec u Skutče | 14.31 | 14.42 | 3 | ||
Prosetín | 14.44 | 14.44 | |||
Vrbatův Kostelec | 14.48 | 14.48 | |||
Horka u Chrudimi | 14.54 | 14.54 | |||
Chrast u Chrudimi | 14.58 | 15.01 | 3 | ||
Zaječice | 15.04 | 15.04 | |||
Slatiňany | 15.09 | 15.10 | 4 | ||
Chrudim | 15.14 | 15.17 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.29 | 15.38 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci