Os 5342 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 7.47 | 3 | |||
Holetín | 7.51 | 7.51 | |||
Vojtěchov | 7.55 | 7.55 | |||
Pokřikov | 7.57 | 7.57 | |||
Žďárec u Skutče | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Prosetín | 8.07 | 8.07 | |||
Vrbatův Kostelec | 8.11 | 8.11 | |||
Horka u Chrudimi | 8.17 | 8.17 | |||
Chrast u Chrudimi | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Zaječice | 8.25 | 8.25 | |||
Slatiňany | 8.30 | 8.30 | 4 | ||
Chrudim | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 8.37 | 8.37 | |||
Medlešice | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Staré Jesenčany | 8.44 | 8.44 | |||
Pardubice závodiště | 8.48 | 8.48 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.52 | 8.54 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci