Os 5303 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.50 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.53 | 7.55 | 3 | ||
Chrudim | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Slatiňany | 8.13 | 8.13 | 4 | ||
Zaječice | 8.18 | 8.18 | |||
Chrast u Chrudimi | 8.21 | 8.22 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 8.25 | 8.25 | |||
Vrbatův Kostelec | 8.31 | 8.31 | |||
Prosetín | 8.36 | 8.36 | |||
Žďárec u Skutče | 8.38 | 8.39 | 4 | ||
Pokřikov | 8.46 | 8.46 | |||
Vojtěchov | 8.49 | 8.49 | |||
Holetín | 8.53 | 8.53 | |||
Hlinsko v Čechách | 8.58 | 9.06 | 2 | ||
Vítanov | 9.09 | 9.09 | |||
Stružinec | 9.15 | 9.15 | |||
Ždírec nad Doubravou | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Sobíňov | 9.25 | 9.25 | |||
Bílek | 9.28 | 9.28 | |||
Chotěboř | 9.33 | 9.34 | 3 | ||
Rozsochatec | 9.41 | 9.41 | 2 | ||
Břevnice | 9.46 | 9.46 | |||
Havlíčkův Brod | 9.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci