Os 5165 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 15.33 | 4 | |||
Žďár nad Orlicí | 15.37 | 15.38 | |||
Borohrádek | 15.40 | 15.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Plchůvky | 15.49 | 15.50 | |||
Újezd u Chocně | 15.51 | 15.52 | 3 | ||
Choceň | 15.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci