Os 5150 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 12.42 | 3 | |||
Bolehošť | 12.50 | 12.55 | 3 | ||
Očelice | 12.59 | 12.59 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Pohoří | 13.06 | 13.06 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 13.10 | 13.10 | |||
Bohuslavice nad Metují | 13.14 | 13.14 | 1 | ||
Černčice | 13.16 | 13.16 | |||
Nové Město nad Metují | 13.20 | 13.21 | 1 | ||
Václavice | 13.28 | 13.31 | 2 | ||
Náchod zastávka | 13.36 | 13.36 | |||
Náchod | 13.39 | 13.40 | 1/1 | ||
Náchod-Běloves | 13.43 | 13.43 | |||
Velké Poříčí | 13.48 | 13.48 | |||
Hronov | 13.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci