Os 5131 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 4.17 | ||||
Březová u Broumova | 4.21 | 4.21 | |||
Bohdašín | 4.25 | 4.25 | |||
Teplice nad Metují | 4.28 | 4.29 | |||
Dědov | 4.33 | 4.33 | |||
Česká Metuje | 4.36 | 4.36 | |||
Žďár nad Metují | 4.39 | 4.39 | |||
Police nad Metují | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Hronov zastávka | 4.46 | 4.46 | |||
Hronov | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 4.52 | 4.52 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 4.55 | 4.55 | |||
Náchod-Běloves | 4.57 | 4.57 | |||
Náchod | 5.00 | 5.04 | 1/1 | ||
Náchod zastávka | 5.06 | 5.07 | |||
Václavice | 5.12 | 5.14 | 2 | ||
Starkoč | 5.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci