SuperCity 506 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.14 | ||||
Ostrava-Svinov | 13.20 | 13.22 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.07 | 14.09 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.21 | 16.39 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 16.46 | 16.47 | 3A | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.59 | 18.08 | 1z | ||
Stříbro | 18.28 | 18.29 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 18.46 | 18.47 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 18.55 | 18.56 | 2/3 | ||
Cheb | 19.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci