SuperCity 505 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.44 | 3 | |||
Lázně Kynžvart | 6.57 | 6.58 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 7.03 | 7.04 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.11 | 7.12 | 2/2 | ||
Stříbro | 7.31 | 7.32 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.53 | 8.00 | 2z | ||
Praha-Smíchov | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.18 | 9.39 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.36 | 10.37 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.49 | 11.51 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.38 | 12.39 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci