Os 5048 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.29 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 22.34 | 22.34 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 22.38 | 22.38 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.40 | 22.41 | 2 | ||
Bezpráví | 22.46 | 22.46 | |||
Brandýs nad Orlicí | 22.50 | 22.50 | |||
Choceň | 22.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci