Os 5015 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.46 | 2 | |||
Kolín dílny | 17.48 | 17.48 | |||
Starý Kolín | 17.52 | 17.52 | |||
Záboří nad Labem | 17.56 | 17.56 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 17.58 | 17.58 | |||
Kojice | 18.01 | 18.01 | |||
Chvaletice | 18.03 | 18.03 | |||
Řečany nad Labem | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 18.10 | 18.10 | |||
Přelouč | 18.14 | 18.17 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 18.20 | 18.20 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.23 | 18.23 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.26 | 18.27 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.30 | 18.46 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 18.48 | 18.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 18.51 | 18.51 | |||
Kostěnice | 18.55 | 18.58 | 2 | ||
Moravany | 19.01 | 19.02 | 1/2 | ||
Uhersko | 19.06 | 19.06 | 1 | ||
Sedlíšťka | 19.09 | 19.10 | |||
Zámrsk | 19.13 | 19.13 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 19.15 | 19.15 | |||
Sruby | 19.18 | 19.18 | |||
Choceň | 19.22 | 19.28 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 19.32 | 19.33 | |||
Bezpráví | 19.36 | 19.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 19.45 | 19.45 | |||
Dlouhá Třebová | 19.49 | 19.49 | 2 | ||
Česká Třebová | 19.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci