Os 5009 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.38 | 2 | |||
Kolín dílny | 13.40 | 13.40 | |||
Starý Kolín | 13.44 | 13.44 | |||
Záboří nad Labem | 13.48 | 13.48 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 13.50 | 13.50 | |||
Kojice | 13.53 | 13.53 | |||
Chvaletice | 13.55 | 13.55 | |||
Řečany nad Labem | 13.59 | 13.59 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.02 | 14.02 | |||
Přelouč | 14.06 | 14.07 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 14.10 | 14.10 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.17 | 14.46 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 14.48 | 14.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 14.51 | 14.51 | |||
Kostěnice | 14.55 | 14.58 | 2 | ||
Moravany | 15.01 | 15.02 | 1/2 | ||
Uhersko | 15.06 | 15.06 | 1 | ||
Sedlíšťka | 15.09 | 15.10 | |||
Zámrsk | 15.13 | 15.13 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 15.15 | 15.15 | |||
Sruby | 15.18 | 15.18 | |||
Choceň | 15.22 | 15.28 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.32 | 15.33 | |||
Bezpráví | 15.36 | 15.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.45 | 15.45 | |||
Dlouhá Třebová | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci