Os 5008 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.05 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 12.10 | 12.10 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.14 | 12.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Bezpráví | 12.22 | 12.22 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.26 | 12.26 | |||
Choceň | 12.31 | 12.41 | 2 | ||
Sruby | 12.44 | 12.44 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.47 | 12.47 | |||
Zámrsk | 12.49 | 12.52 | 2 | ||
Sedlíšťka | 12.55 | 12.55 | |||
Uhersko | 12.59 | 12.59 | 2 | ||
Moravany | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Kostěnice | 13.07 | 13.09 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 13.13 | 13.13 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.15 | 13.16 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.19 | 13.24 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 13.27 | 13.27 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.30 | 13.30 | |||
Valy u Přelouče | 13.33 | 13.34 | |||
Přelouč | 13.37 | 13.47 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.50 | 13.50 | |||
Řečany nad Labem | 13.53 | 13.54 | 1/2 | ||
Chvaletice | 13.57 | 13.58 | |||
Kojice | 14.00 | 14.00 | |||
Týnec nad Labem | 14.02 | 14.03 | |||
Záboří nad Labem | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Starý Kolín | 14.09 | 14.10 | |||
Kolín dílny | 14.13 | 14.14 | |||
Kolín | 14.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci