Os 5002 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.05 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 5.10 | 5.10 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.14 | 5.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Bezpráví | 5.22 | 5.22 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.26 | 5.26 | |||
Choceň | 5.31 | 5.37 | 2 | ||
Sruby | 5.40 | 5.40 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.43 | 5.43 | |||
Zámrsk | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.48 | 5.49 | |||
Uhersko | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Moravany | 5.57 | 5.59 | 2 | ||
Kostěnice | 6.02 | 6.02 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 6.06 | 6.06 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.08 | 6.09 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.12 | 6.34 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 6.40 | 6.41 | |||
Přelouč | 6.44 | 6.47 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.50 | 6.50 | |||
Řečany nad Labem | 6.53 | 6.54 | 1/2 | ||
Chvaletice | 6.57 | 6.58 | |||
Kojice | 7.00 | 7.00 | |||
Týnec nad Labem | 7.02 | 7.03 | |||
Záboří nad Labem | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Starý Kolín | 7.09 | 7.10 | |||
Kolín dílny | 7.13 | 7.14 | |||
Kolín | 7.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci