Os 4967 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 14.45 | 3/1 | |||
Hradčany | 14.47 | 14.47 | |||
Čebín | 14.50 | 14.50 | |||
Kuřim | 14.55 | 14.56 | 2/1 | ||
Česká | 14.59 | 15.00 | |||
Brno-Řečkovice | 15.04 | 15.04 | |||
Brno-Královo Pole | 15.07 | 15.08 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.10 | 15.11 | |||
Brno-Židenice | 15.17 | 15.17 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.22 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci