Os 4943 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kuřim | 14.26 | 2/1 | |||
Česká | 14.29 | 14.30 | |||
Brno-Řečkovice | 14.34 | 14.34 | |||
Brno-Královo Pole | 14.37 | 14.38 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 14.40 | 14.41 | |||
Brno-Židenice | 14.47 | 14.47 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.52 | 14.54 | I | ||
Modřice | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Rajhrad | 15.07 | 15.08 | |||
Hrušovany u Brna | 15.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci