Os 4940 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 15.41 | 2 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 15.43 | 15.44 | |||
Rajhrad | 15.46 | 15.47 | |||
Modřice | 15.51 | 15.51 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.00 | 16.07 | II | ||
Brno-Židenice | 16.10 | 16.14 | |||
Brno-Lesná | 16.19 | 16.20 | |||
Brno-Královo Pole | 16.23 | 16.23 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.25 | 16.26 | |||
Kuřim | 16.32 | 16.32 | 3/2 | ||
Čebín | 16.37 | 16.38 | |||
Hradčany | 16.40 | 16.41 | |||
Tišnov | 16.43 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci