Os 4938 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šakvice | 14.37 | 4 | |||
Popice | 14.40 | 14.40 | |||
Pouzdřany | 14.43 | 14.44 | |||
Vranovice | 14.47 | 14.48 | 1/2 | ||
Žabčice | 14.52 | 14.52 | |||
Hrušovany u Brna | 14.55 | 14.56 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 14.59 | 14.59 | |||
Rajhrad | 15.02 | 15.03 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.05 | 15.06 | |||
Modřice | 15.09 | 15.10 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.19 | 15.24 | II | ||
Brno-Židenice | 15.27 | 15.28 | |||
Brno-Lesná | 15.34 | 15.34 | |||
Brno-Královo Pole | 15.37 | 15.38 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.40 | 15.41 | |||
Česká | 15.45 | 15.45 | |||
Kuřim | 15.48 | 15.49 | 3/2 | ||
Čebín | 15.54 | 15.55 | |||
Hradčany | 15.57 | 15.58 | |||
Tišnov | 16.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci