Os 4913 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.37 | 3/1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 16.43 | 16.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 16.48 | 16.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 16.53 | 16.53 | 2 | ||
Křižanov | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Ořechov | 17.04 | 17.05 | |||
Osová Bítýška | 17.08 | 17.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 17.11 | 17.12 | 1/1 | ||
Níhov | 17.16 | 17.16 | |||
Řikonín | 17.20 | 17.21 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 17.24 | 17.24 | |||
Tišnov | 17.29 | 17.30 | 3/1 | ||
Hradčany | 17.32 | 17.32 | |||
Čebín | 17.35 | 17.35 | |||
Kuřim | 17.40 | 17.41 | 2/1 | ||
Česká | 17.44 | 17.45 | |||
Brno-Řečkovice | 17.49 | 17.49 | |||
Brno-Královo Pole | 17.52 | 17.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.55 | 17.56 | |||
Brno-Židenice | 18.02 | 18.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.07 | 18.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 18.14 | 18.14 | 7 | ||
Modřice | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 18.23 | 18.23 | |||
Rajhrad | 18.25 | 18.26 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.29 | 18.30 | |||
Hrušovany u Brna | 18.32 | 18.35 | 2 | ||
Žabčice | 18.38 | 18.38 | |||
Vranovice | 18.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci