Os 4909 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.37 | 3/1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 12.43 | 12.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 12.48 | 12.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 12.53 | 12.53 | 2 | ||
Křižanov | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Ořechov | 13.04 | 13.05 | |||
Osová Bítýška | 13.08 | 13.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.11 | 13.12 | 1/1 | ||
Níhov | 13.16 | 13.16 | |||
Řikonín | 13.20 | 13.21 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 13.24 | 13.24 | |||
Tišnov | 13.29 | 13.30 | 3/1 | ||
Hradčany | 13.32 | 13.32 | |||
Čebín | 13.35 | 13.35 | |||
Kuřim | 13.40 | 13.41 | 2/1 | ||
Česká | 13.44 | 13.45 | |||
Brno-Řečkovice | 13.49 | 13.49 | |||
Brno-Královo Pole | 13.52 | 13.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 13.55 | 13.56 | |||
Brno-Židenice | 14.02 | 14.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.07 | 14.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.14 | 14.14 | 7 | ||
Modřice | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 14.23 | 14.23 | |||
Rajhrad | 14.25 | 14.26 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.29 | 14.30 | |||
Hrušovany u Brna | 14.32 | 14.35 | 2 | ||
Žabčice | 14.38 | 14.38 | |||
Vranovice | 14.43 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci