Os 4844 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.39 | VI | |||
Brno-Horní Heršpice | 17.43 | 17.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 17.52 | 17.53 | |||
Střelice | 17.55 | 17.57 | 1 | ||
Omice | 18.00 | 18.01 | |||
Tetčice | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 18.08 | 18.09 | |||
Zastávka u Brna | 18.12 | 18.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 18.24 | 18.25 | |||
Rapotice | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 18.44 | 18.47 | 1 | ||
Studenec | 18.55 | 18.58 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 19.06 | 19.06 | |||
Třebíč | 19.15 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci