Os 4759 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Boskovice | 22.00 | 2 | |||
Skalice nad Svitavou | 22.07 | 22.11 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 22.15 | 22.16 | |||
Rájec-Jestřebí | 22.19 | 22.19 | 2 | ||
Dolní Lhota | 22.22 | 22.22 | |||
Blansko město | 22.25 | 22.26 | |||
Blansko | 22.27 | 22.28 | 2 | ||
Adamov zastávka | 22.34 | 22.35 | |||
Adamov | 22.36 | 22.37 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 22.40 | 22.40 | |||
Bílovice nad Svitavou | 22.45 | 22.45 | |||
Brno-Židenice | 22.52 | 22.52 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.57 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci