Os 4752 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 15.54 | 2 | |||
Zbýšov | 15.56 | 15.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 15.59 | 16.00 | |||
Újezd u Brna | 16.03 | 16.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 16.12 | 16.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.26 | 16.29 | III | ||
Brno-Židenice | 16.32 | 16.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.40 | 16.41 | |||
Babice nad Svitavou | 16.45 | 16.46 | |||
Adamov | 16.49 | 16.49 | 3 | ||
Adamov zastávka | 16.51 | 16.52 | |||
Blansko | 16.58 | 17.03 | 1/1 | ||
Blansko město | 17.04 | 17.05 | |||
Dolní Lhota | 17.08 | 17.08 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 17.14 | 17.14 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci