..: Trasa vlaku Os 4741 - JŘ 2015 :..
Os 4741
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letovice   3.58 4
  Letovice zastávka  4.00 4.01 
  Zboněk  4.03 4.03 
  Svitávka  4.06 4.07 
  Skalice nad Svitavou  4.09 4.11 1/3
  Doubravice nad Svitavou  4.15 4.16 
  Rájec-Jestřebí  4.19 4.19 2
  Dolní Lhota  4.22 4.22 
  Blansko město  4.25 4.26 
  Blansko  4.27 4.28 2
  Adamov zastávka  4.34 4.35 
  Adamov  4.36 4.37 4
  Babice nad Svitavou  4.40 4.40 
  Bílovice nad Svitavou  4.45 4.45 
  Brno-Židenice  4.53 4.53 
  Brno hlavní nádraží  4.57 5.05 I
  Brno-Chrlice  5.14 5.15 2
  Sokolnice-Telnice  5.20 5.21 3
  Újezd u Brna  5.22 5.23 
  Hostěrádky-Rešov  5.26 5.26 
  Zbýšov  5.29 5.29 
  Křenovice horní nádraží  5.32  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster