..: Trasa vlaku Os 4736 - JŘ 2015 :..
Os 4736
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   22.01 II
  Brno-Židenice  22.04 22.04 
  Bílovice nad Svitavou  22.12 22.12 
  Babice nad Svitavou  22.17 22.17 
  Adamov  22.20 22.21 3
  Adamov zastávka  22.24 22.24 
  Blansko  22.30 22.31 1/2
  Blansko město  22.33 22.34 
  Dolní Lhota  22.37 22.37 
  Rájec-Jestřebí  22.40 22.40 3
  Doubravice nad Svitavou  22.43 22.43 
  Skalice nad Svitavou  22.48 22.49 2
  Svitávka  22.51 22.52 
  Zboněk  22.55 22.55 
  Letovice zastávka  22.57 22.58 
  Letovice  23.01  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster