Os 4736 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.01 | II | |||
Brno-Židenice | 22.04 | 22.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 22.12 | 22.12 | |||
Babice nad Svitavou | 22.17 | 22.17 | |||
Adamov | 22.20 | 22.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 22.24 | 22.24 | |||
Blansko | 22.30 | 22.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 22.33 | 22.34 | |||
Dolní Lhota | 22.37 | 22.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 22.40 | 22.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 22.43 | 22.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 22.48 | 22.49 | 2 | ||
Svitávka | 22.51 | 22.52 | |||
Zboněk | 22.55 | 22.55 | |||
Letovice zastávka | 22.57 | 22.58 | |||
Letovice | 23.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci